Regulamin

Wróć do listy stron

Ostatnia aktualizacja regulaminu: 27.01.2023

REGULAMIN

 

Regulamin stanowi prawną podstawę określającą zasady korzystania z Portalu. Regulamin może być aktualizowany bez potrzeby informowania Użytkownika. Odwiedzając naszą witrynę, Użytkownik akceptuje aktualne postanowienia tego Regulaminu oraz zobowiązuje się do przestrzegania wszystkich zawartych w nim zasad. Dopełnieniem Regulaminu jest nasza Polityka prywatności.

DEFINICJE

UŻYTKOWNIK - osoba korzystająca z funkcjonalności strony www.dyskretneogloszenia.pl 
PORTAL - Portal ogłoszeniowy prowadzony przez Administratora działający pod adresem www.dyskretneogloszenia.pl
REGULAMIN - niniejszy regulamin.
ADMINISTRATOR -  Piotr Borowski, ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa. NIP: 6423128354, e-mail: kontakt@dyskretneogłoszenia.pl
KOMUNIKATOR - komunikator wbudowany w stronę www.dyskretneogloszenia.pl umożliwiający komunikację pomiędzy zarejestrowanymi Użytkownikami

WYMAGANIA TECHNICZNE

 1. Korzystanie z Portalu wymaga dostępu do internetu i przeglądarki internetowej z możliwością wyświetlania stron www i obsługą JavaScript oraz plików cookies. Użytkownik rejestrujący konto będzie potrzebował adresu i skrzynki e-mail.

OGÓLNE ZASADY KORZYSTANIA Z PORTALU

 1. Portal ma na celu zapewnienie rozrywki poprzez umożliwienie poznania innych Użytkowników(również wirtualnych) oraz nawiązania z nimi kontaktu poprzez wbudowany Komunikator.
 2. Portal jest przeznaczony tylko dla osób pełnoletnich. Użytkownik rejestrując konto oświadcza że jest osobą pełnoletnią.
 3. Użytkownik jest odpowiedzialny za publikowane przez siebie treści. Wszystkie publikowane treści Użytkownik publikuje dobrowolnie i przyjmuje do wiadomości, że informacje i zdjęcia widoczne w jego profilu i ogłoszeniach są widoczne publicznie.
 4. Użytkownik powinien być świadomy że opublikowane w witrynie materiały mogą zawierać informacje nieprawdziwe lub w inny sposób nie odpowiadające jego potrzebom i oczekiwaniom. Użytkownik korzysta z Portalu tylko i wyłącznie na własną odpowiedzialność i własne ryzyko.

KONTO UŻYTKOWNIKA

 1. Użytkownik jest zobowiązany podać prawdziwe dane. 
 2. Użytkownik może posiadać tylko 1 konto.
 3. Aby korzystać ze wszystkich funkcji Portalu trzeba zarejestrować i zweryfikować konto. Rejestracja jest bezpłatna.
 4. Rejestracja konta jest dobrowolna i wykonuje się ją poprzez wypełnienie formularza rejstracyjnego gdzie nadaje się dolwolny niezajęty i nieobraźliwy login i hasło. Adres e-mail jest weryfikowany poprzez link aktywujący konto.
 5. Użytkownik może samodzielnie i bezpowrotnie usunąć konto.
 6. Administrator ma prawo do zablokowania dostępu do Portalu lub niektórych jego funkcji Użytkownikowi w przypadku złamania przepisów prawa lub Regulaminu.
 7. Użytkownik zobowiązuje się do utrzymywania w tajemnicy swojego hasła i ponosi odpowiedzialność za wszystkie skutki spowodowane zarówno swoim, jak i nieuprawnionym dostępem do witryn przez osoby, którym udostępni swój login i hasło.

OGŁOSZENIA

 1. Dozwolone jest publikowanie ogłoszeń, zgodnych obowiązującymi przepisami prawa w tematyce dotyczącej kategorii w której się znajdują. Publikowane treści mogą poruszać tematykę seksualną, zawierać nagość i lekką erotykę. Informacje zawarte w ogłoszeniach powinny być zgodne ze stanem faktycznym.
 2. Ogłoszenia nie mogą zawierać danych kontaktowych. Kontakt pomiędzy Użytkownikami powinien nastąpić przez wbudowany komunikator.
 3. Portal nie służy do publikowania ogłoszeń skierowanych do osób niepełnoletnich lub oferujących odpłatne usługi seksualne. Publikacja ogłoszeń tego rodzaju jest zabroniona.
 4. Ogłoszenia nie mogą w żaden sposób naruszać praw osób trzecich.
 5. Administrator zatwierdza ogłoszenia przed ich publikacją.
 6. Publikacja ogłoszenia może być darmowa lub płatna. Koszt wystawienia ogłoszenia wyświetli się podczas jego dodawania.
 7. Administrator zastrzega sobie prawo do usuwania i edytowania ogłoszeń bez podania przyczyny.

KOMUNIKACJA POMIĘDZY UŻYTKOWNIKAMI

 1. Administrator nie bierze udziału w ewentualnych sporach powstałych między Użytkownikami. Ewentualne transakcje również Użytkownicy zawierają bezpośrednio między sobą.
 2. Użytkownik, który zarejestruje konto i zweryfikuje adres e-mail otrzymuje pakiet 3 wiadomości do wykorzystania w płatnych kategoriach. Po ich wykorzystaniu można zwiększyć ten limit o kolejne 3 wiadomości. W tym celu konieczna jest płatna weryfikacja (koszt 49 zł). Weryfikacja jest wykonywana jednorazowo i nie ma terminu ważności.
 3. Po weryfikacji konta wykorzystaniu dostępnego limitu Użytkownik będzie miał możliwość dokupienia wiadomości w pakietach:
  • 3 wiadomości 49zł
  • 5 wiadomości 69zł
  • 10 wiadomości 119 zł

PŁATNOŚCI

 1. Płatności są realizowane przez Przelewy24.pl.

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

 1. Usunięcie konta jednocześnie kończy świadczenie Użytkownikowi wszelkich usług, w tym usług płatnych. Użytkownik może usunąć konto samodzielnie w zakładce "ustawienia".
 2. Użytkownik ma prawo do odstąpienia od umowy bez podawania przyczyny w terminie 14 dni od momentu opłacenia usługi jeśli z niej nie skorzysta. Chęć odstąpienia od umowy Użytkownik zgłasza poprzez przesłanie do Administratora wiadomości e-mail na adres kontakt@dyskretneogloszenia.pl. Wysłanie wiadomości lub płatna weryfikacja konta oznacza skorzystanie z usługi. Po skorzystaniu z usługi klient traci niniejsze prawo i zastosowanie ma postępowanie reklamacyjne.

REKLAMACJE

 1. Użytkownik ma prawo złożyć reklamację jeśli uzna że usługi świadczone przez Administratora zostały wykonane nieprawidłowo.
 2. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za niewykonanie lub nienależyte wykonanie usług z przyczyn niezależnych od Administratora.
 3. Rozpatrzenie reklamacji następuje w ciągu 14 dni od jej otrzymania.
 4. Reklamację należy przesłać pod ades kontakt@dyskretneogloszenia.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej